Informace o cenách, vybavení a ubytování.

 

Dům je prostorný a komfortně vybavený. Je vhodný pro ubytování nejlépe 2 - 10 osob +  možnost s přistýlky pro 2 osoby 

Min. cena při nízké obsazenosti do 7 osob činí 4500,-/ objekt / noc a to včetně sauny a vyhřívaného bazénu

Letní sezóna a Zimní sezóna  cena za objekt činí 30000,- ( včetně bazénu a sauny)  do 7 osob v případě vyššího počtu osob doplatek za osobu dle ceníku

Jarní prázniny 30 000,- týdenní pobyt včetně vyhřívaného bazénu a sauny do 10  osob. 

 

Cena za osobu činí 420,- za noc.

Dětem od 2,99 let do 9,99 let poskytujeme 50% slevu.

Děti do tří let mají pobyt zdarma.

Min. cena při nízké obsazenosti do 7 osob činí 4500,-/ objekt / noc a to včetně sauny a vyhřívaného bazénu

 

Dětem do 9,99 let poskytujeme 50% slevu. 

Pronájem wellnes -  swim spa a sauny v Sudu  v ceně 

Závěrečný úklid domu činí 1200,-

Poplatek za psa činí 200,-/ noc .

Poplatek obci 20 kč / osoba /noc  dle obecní vyhlášky Obce Studené 

V ceně ubytování není zahrnuta el. energie 4 Kč/Kwh

 

 

 

 
 
 
     

 

V ceně je zahrnuto používání ručníků, povlečení, čistících prostředků a  spotřeba vody . Cena neobsahuje náklady na spotřebu elektrické energie,pronájem swimspa https://www.usspa.cz/cs/virivky-a-bazeny/usspa-swim/swim-spa-m-11232.shtml a konečný úklid.

Celý dům je vybaven dřevěným nábytkem, který je ošetřen přírodním voskem. Doplňky dodávají domu romantický vesnický charakter. Pro váš odpočinek ve spánku jsme vybrali latexové matrace s kokosovým vláknem, přikrývky z ovčí vlny, které zaručují celoroční pohodlí a povlečení z jemné bavlny.

Světnice je otočena na jih a většinu dne prozářena sluncem. Posezení okolo stolu pro 10 osob zajišťuje rohová lavice a čtyři židle, nově také dvě velká pohodlná křesla a v blízké době doplníme o velkou pohovku.Součástí světnice je také komfortně vybavená kuchyně troubou, varnou deskou, mikrovlnou troubou a dalšími potřebnými předměty pro přípravu Vašich jídel.K dispozici je zde také tv s wifi připojením.

Knihovna v prvním patře je místem pro klidné čtení s množstvím titulů. V létě můžete číst samozřejmě i na terase za domem s krásným výhledem do kopce na rozkvetlé louky.

Ložnice a pokoje jsou v domě tři.

1. ložnice  :Dívčí pokoj je umístěn v přízemí s výhledem na zápraží a před dům.Je vybaven běleným nábytkem a dvěma starožitnými postelemi. 

2. ložnice: Chlapecký pokoj v prvním patře je vybaven nábytkem v teplém tónu modřínového dřeva, dvojlůžkovou a dvěma jednolůžkovými masivními postelemi a 2 rozkládací křesla je doplněn stylovým zařízením.

3.ložnice  Rodinná :  V prostorné ložnici, která je taktéž umístěna v prvním patře, je masivní dřevěné dvojlůžko, dále dvě samostatné lůžka a samozřejmě postýlka pro vaše děťátko. Pokoj je doplněn trojdílnou skříní, dvěma pracovními stoly a rozkládací pohodlnou pohovkou.


Koupelna číslo 1. vznikla na místě původní ložnice - je tedy velice prostorná, útulná a je tím správným místem pro Vaši vonnou koupel. Dominuje jí volně stojící renovovaná litinová vana na nožkách a dvě stylová umyvadla. Plocha pod vašima nohama je vyhřívána podlahovým topením. Hodnotné vybavení doplňuje bidet a WC.

Koupelna číslo 2.  :  v  roce 2018 nově vybudovaná koupelna k bazénu se sprchovým koutem , WC, k dispozici také pračka a sušička .

Vytápění je zajištěno litinovými kamny Jotul která jsou umístněna ve světnici a jsou schopna částečně vyhřát i okolní prostory, dále elektrickými přímotopy s nastavitelnou teplotou. V koupelně je topení podlahové a sušení ručníků je zajištěno topným žebříkem.

Swimm spa je vyhřívhaný bazén s protiproudem ... masářními tryskami . Využití jak v létě tak v zimě .. skvělý relax s nezapomenutelným výhledem na hvězdné nebe a krajinu.

Sauna v Sudu  je vytápěna finskými kamny na dřevo , které je zde k dispozici . 
 Parkování pro čtyři auta je v blízkosti domu na vlastním parkovišti.

Doprava a dostupnost je po většinu roku vynikající, i když vesnice leží mimo hlavní trasy. Do obce vede cesta mezi stromovou alejí a částečně lesem, v zimních měsících je tedy dobré s sebou vozit sněhové řetězy. Pozor dávejte také na zvěř. Od silnice k domu je to 50 m do kopce po zpevněné komunikaci.